Ana sayfa Film Fragmanları Şener Şen Yeni filmi ne zaman vizyona girecek? Filmin adı ne?

Şener Şen Yeni filmi ne zaman vizyona girecek? Filmin adı ne?

Usta sanatçı Şener Şen'den yeni proje yolda! Şener Şen'in yeni filminin vizyon tarihi ise şimdiden merak edilenlerin arasında yerini aldı.

0
PAYLAŞ

 Usta sanatçı Şener Şen, yeni bir proje ile hayranlarıyla buluşmaya hazırlanırken, usta sanatçının yakın arkadaşı Yavuz Turgul’un filminde rol alacağı öğrenildi. Yeni yapımın senaristliğini yapan Yavuz Turgul, filmin başrol karakteri için yakın dostu Şener Şen’i ikna ederek, usta sanatçının yeni bir yapıma daha imza atmasını sağladı.

Yeni filmi ile hayranlarını heyecanlandıran Şener Şen’in bir holding patronunu canlandıracağı filmde, Yavuz Turgul ise senarist kimliğinin dışında yönetmen koltuğunda da karşımıza çıkacak.

Vizyon Tarihi Ne Zaman?

 Yapılan açıklamalara göre önümüzdeki ay çekimlerine başlanacak filmin, cast düzenlemeleri hala devam ederken, adı ise henüz belli değil ve sır gibi saklanıyor. 

En son 2010 senesinde beyaz perdede gördüğümüz Şener Şen’in, yıllar sonra tekrar sinemaya dönmesini sağlayan filmin vizyon tarihi için yapılan açıklamalar çekimlerin başlamasıyla belirleneceği yönünde oldu. Yalnız eylül ayına yetiştirilmesi planlanıyor.  Eşkiya ve Av Mevsimi gibi başarılı projelerde birlikte çalışan Şener Şen ve Yavuz Turgul ikilisinin yeni projesi ise henüz vizyona girmeden gündem konusu olmayı başardı.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here