Ana sayfa Tv Programları Seda ve Uğur’la Artık Susma 31 Ekim Salı Show TV’de

Seda ve Uğur’la Artık Susma 31 Ekim Salı Show TV’de

Show TV ekranlarında gizemin perdelerini aralayan Artık Susma programı 31 Ekim'de ekranlarda. İşte programın yeni bölümüyle ilgili tüyolar ve son yaşananlar.

0
PAYLAŞ

Seda Sayan ve Uğur Arslan sunumuyla Artık Susma programıyla yine meçhul cinayetlerin perde arkası çözülmeye çalışılacak. Program 31 Ekim 2017 Salı günü saat 15.00’de Show TV ekranlarında olacak.

Global Yapım’ın üstlendiği bu programda, her an polis ile irtibata geçilmekte ve canlı bağlantılarla cinayetler çözüme kavuşturulmaktadır. Cinayetlerin perde arkası öğrenildiği zaman da kamuoyuyla paylaşılmaktadır.

SON PROGRAMDA NE OLMUŞTU?

Programda, Hüsne Gül’ün uyuşturucu kullandığı iddiaları yankılanmaktaydı. Bu kapsamda Gül pek çok teste tabii tutuldu. Test sonuçlarının Murat tarafından yeni bölümde paylaşılıp paylaşılmayacağı merak konusu oldu.

Çağlar Aşık ise yaşadığı saldırının etkisiyle büyük bir şok içinde olmuş ve bebeği için sevinmişti. Ancak ne yazık ki saldırı sonrası Aşık’ın bebeğinin durumunda da bir sorun meydana gelmişti. Bir diğer merak edilen konu ise Çağlar Aşık’ın bebeğinin durumu oldu. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here