Ana sayfa Tv Programları Seda Sayan Artık Susma 1 Kasım Çarşamba Show TV Seda ve Uğur’la

Seda Sayan Artık Susma 1 Kasım Çarşamba Show TV Seda ve Uğur’la

Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın sunduğu Artık Susma gerçekleri açığa çıkarıyor. Hafta içi her gün 15.00'de cinayetler çözülüyor, kayıplar bulunuyor.

0
PAYLAŞ

Show TV’nin gündüz kuşağı programı Artık Susma hafta içi her gün saat 15.00’e ekranlarda. Global Yapımın yapımcılığını yaptığı programda Seda Sayan ve Uğur Arslan, her gün faili meçhul cinayetleri çözmeye çalışacak, kayıpların izini sürecek ve güncel polisiye olayları canlı bağlantılarla adım adım izleyerek seyirciye aktaracak. 

Her gün farklı konu ve konuklarıyla çözülmemiş cinayetleri çözmeye, kayıp olanları bulmaya ve güncel olaylara dair her şeyi masaya yatıran program büyük ilgi görüyor. Canlı bağlantılarla ellerindeki bilgileri stüdyodakilerle ve ekran başındaki izleyicilerle paylaşacak olan program olayları çözmeye çalışacak. Kayıp olan kişiler ailelerine kavuşup, DNA sonuçlarına göre gerçek ailesine kavuşmak isteyenlerde bu programda ailelerine kavuşacak. Sırlar, yalanlar ve gerçekler Artık Susma’da ortaya çıkacak. 
 

Bakalım  Çoban Yüksel parasını geri alabilecek mi? Rüya bulundu mu? 1 Kasım Çarşamba günü bu soruların cevabını Artık Susma’da izleyebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here