Ana sayfa Dizi Haberleri Savaşçı Dizisi Kaan Yüzbaşı Tek Başına Ne Yapacak Yeni Bölümde Ne Olacak

Savaşçı Dizisi Kaan Yüzbaşı Tek Başına Ne Yapacak Yeni Bölümde Ne Olacak

Fox TV ekranlarının henüz taze sayılabilecek dizisi Savaşçı'da gerilimli anlar ekranlara yansıyor. Dizinin Kağan Yüzbaşı karakterinin akıbeti yeni bölümde belli olacak.

0
PAYLAŞ

Fox TV 2017 yılını bir hayli fırtınalı geçirdi. Çok sayıda dizisinin beklenen reyting oranını sağlayamaması ile bu dizileri sonlandıran kanalın yeni umut ışığı ise Savaşçı dizisi oldu. Türk askerlerinin zorlu mücadelelerini alan dizinin 4. bölümü yine nefes kesti. Aksiyon dolu sahnelerin yaşandığı bölümde Yüzbaşı Kağan ve Kılıç Timi bu defa terör örgütü ile oldukça sıcak bir karşılaşma yaşadılar. Tüm sürecin sonunda kafileyi bölgeden uzaklaştıran ancak yalnız kalan Yüzbaşı Kağan’ın bir sonraki bölümde ne yapacağı merak konusu oldu.

5. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Dördüncü bölümün heyecan dolu sahnelerinin hemen ardından sona ermesi izleyenlerde merak uyandırdı. Beşinci bölüm fragmanı ise dizinin bitmesinin hemen ardından yayınlandı. Ekranlara taşınan sahnelerde Yüzbaşı Kağan’ın alacağı kritik karar hakkında bir ipucu verilmese de timi kurtarmayı başaran Kağan Yüzbaşı’nın zekasını kullanarak bu tehlikeli ortamdan kurtulacağı tahmin ediliyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here