Ana sayfa Dizi Haberleri Sahipli Dizisi Oyuncu Kadrosu Hangi Ünlü Kimi Canlandırıyor

Sahipli Dizisi Oyuncu Kadrosu Hangi Ünlü Kimi Canlandırıyor

Son zamanlarda ismini Masum dizisiyle duyuran BluTV yeni dizi dizisi Sahipli dizisi ile izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.Peki bu dizinin konusu ne olacak ve oyuncular kim olacak?

0
PAYLAŞ

Çıkarttığı Masum dizisiyle adından söz ettirmeye başlayan BluTv, 17 Şubar 2017 Cum akşamı çıkacak son iki bölümüyle Masum dizisinin finalini yapmaya hazırlanırken bir yandanda yeni dizisi için kolları sıvadı.Korku dizisi olarak çekilecek Olan Dizisi  ,Türkiyede çekilen ilk korku dizisi olarak aklımızda kalacak. Dizinin yönetmenliğini Siccin, Üç Harfliler, Musattat, Kanal-i-zasyon ve Sabit Kanca filmlerinin yönetmenliğinide yapan Alper Mestçi yapacak.Alper Mestci aynı zamanda dizinin senoryosunu kaleme alacak olan isim.

Sahipli’nin 10 bölümden oluşacağı ve her hatfa bir bölüm yayınlanarak 10. haftada final yaparak izleyicilerine veda edeceği düşünülüyor.

Dizinin oyuncuları hakkında kesin bir bilgi bulunmamakla beraber BluTv nin az bütçe ayırması nedeniyle Masum dizisi oyuncuları kadar ünlü oyuncular olmayacağını fakat gelecek vaat eden oyuncu kadrosundan oluşacağı söyleniyor. Mart ayında izleyicileriyle buluşması bekleniyor.

Sahipli Dizisi Konusu

İlk yerli korku dizisi adıyla ekranlarda göreceğimiz Sahipli’de tam olarak hangi konunun işleneceği gizleniyor. Ama Masum dizisinden sonra ve yönetmenin çıkarttığı işlere bakılırsa bizi gerçekten güzel bir dizi bekliyor.
 
BluTv Nedir ve Nasıl Ulaşılır?
Türkiyenin Netflix’i oılarak adlandırılan BluTv yi intenet üzerinden kayıt yaptırarak takip edebiliyoruz 
ilk 7 gün ücretisiz takip edebileceğimiz kanal sonra ayda 9,90 a izlenebiliyor.Üyeliğinizi silme kolaylığıda saylayan kanal ilerleyen zamanalarda nasıl projelerle karşımıza çıkacağını merakla bekliyoruz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here