Ana sayfa Yerli Diziler Sahipli 4. Bölüm Fragmanı Neler Yaşandı

Sahipli 4. Bölüm Fragmanı Neler Yaşandı

BluTV nin yeni dizisi Sahipli 4. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Her hafta gerilimi daha fazla artan dizinin son bölümünde düğümler çözülmeye başlıyor.

0
PAYLAŞ

Yönetmen koltuğunda Alper Mestçi’nin oturduğu BluTV nin yeni dizisi olan Sahipli 4. Bölüm Fragmanı yayınlandı. 4. bölümde düğümler giderek çözülmeye başlıyor. Selim ve Büşra geçmişlerine yolculuk yapmaya devam ediyor. Türklerin yaptığı ilk korku dizisi olma özelliği taşıyan Sahipli haftada 2 kez izleyicileriyle BluTV de buluşuyor. 10. bölümde final yapacak.

Dizinin 4. bölüm fragmanında; Yıllar sonra doğduğu köye Doktor olarak dönen Büşra’nın Selim öğretmenle yolları kesişir. Geçmişi Büşra’nın geçmişi kadar kötü olan Selim bir şeyleri çözmek için dönüşü olmayan bir yola girerler. Birbirlerini tanıdıkça düğümler çözülmeye başlayacak olan dizide gerilim her geçen bölüm daha fazla artıyor.

Oyuncuları;

Dizinin senaristi aynı zamanda yönetmen koltuğunda oturan Alper Mestçi iken başrollerinde Funda Güray,Baran Akbulut,Sait Geray,Ferit Kaya,Koray Şahinbaş oynuyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here