Ana sayfa Dizi Haberleri Rüya Dizisi Oyuncu Kadrosu Dizinin Konusu Ne

Rüya Dizisi Oyuncu Kadrosu Dizinin Konusu Ne

Haziran ayında ekranlara yeni bir dizi daha geliyor. Rüya dizisi yaz sezonuna bomba gibi geliyor. Dizinin oyuncuları be konusu ise belli olmaya başladı.

0
PAYLAŞ

Show TV ekranlarına hızlı bir giriş yapmaya hazırlanan yaz dizisi Rüya’nın Haziran ayından itibaren ekranlara gelmesi planlanıyor.

Funda Alp’ın senaristliğindeki bu dizinin yapımcılığını ise Gold Film üstleniyor. Önemli başarılara imza atmış olan bu yapım şirketinden yine beklentiler bir hayli yüksek.

Dizinin konusu ne?

Dizide fakir bir genç kızın, zengin iş adamıyla yaşadığı aşk hikayesi anlatılacak. Oldukça klişe bir konunun esas alındığı bu dizinin iyi bir şekilde ele alınacağı ön görülüyor.

Ceyhun Mengiroğlu kimdir?

1986 Karadeniz Doğumlu Ceyhun Mengiroğlu, oyuncu mankendir. Ülkemizin önemli isimlerinden olmayı başaran Mengiroğlu, Adı Mutluluk dizisinde yıldızını parlattı. Bununla birlikte ekranların sevilen dizisi Paramparça’da da büyük bir ilgiyle takip edildi.

Hazal Filiz Küçükköse kimdir?

9 Şubat 1988 Mersin doğumlu oyuncu, Kırıkkale Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi’ni 3. sınıfta bıraktı. Şuanda halen Ankara Üniversitesi’nde eğitim gören Hazal, Kara Sevda dizisiyle ekranlarla tanıştı.

Beni Affet, Günahkar ve Deniz Yıldızı dizilerinde de rol alan isim, başarılı işlere imza attı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here