Ana sayfa Tv Programları Renkli Sayfalar Yeni Sunucuları Belli Oldu – Lerzan Mutlu ve Şule Zeybek

Renkli Sayfalar Yeni Sunucuları Belli Oldu – Lerzan Mutlu ve Şule Zeybek

Ekranların sevilen magazin programı Renkli Sayfalar yeni sunucuları ile yayın hayatına devam ediyor. Sunucu değişikliğinin nedeni ise son günlerde merak konusu oldu.

0
PAYLAŞ

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve yapımcılığını BES yapımın üstlendiği Renkli Sayfalar Yeni Sunucuları ile gündemde. Reyting oranları bir hayli yüksek olan programın eski sunucuları Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt, Şubat ayı içinde yayınlanmakta olan magazin programından ayrılma kararı alınca sunucuların yerine kimin geleceği merak ediliyordu. Uzun bekleyişin sonunda ise ekranda göreceğimiz yeni yüzlerin kimler olduğu açıklandı.

Dağıstanlı ve Salt’ın yerine gelen sunucular Şule Zeybek ve ünlü şarkıcı Lerzan Mutlu olarak belirlendi. İsimlerin belirlenmesinin ardından programın sıkı takipçileri tarafından neden değişikliğe gidildiği merak konusu oldu ancak açıklama gecikmedi.
 

Renkli Sayfalar Sunucuları Neden Bıraktı

Kanal D’nin İrfan Değirmenci’nin ardından bir değişikliği daha yapmış olması gerginliğe neden oldu. Magazin programının sevilen yüzleri Gülşen Yüksel Salt ve Müge Dağıstanlı, reyting oranlarının kanalın beklentisinin altında seyrediyor olması sebebi ile program formatının değiştirilip magazin dışında da konulara değinilmesi istenince programdan ayrılma kararı aldılar. Başarılı sunucular ile herhangi bir sözleşme yenilenmesi durumu söz konusu değil iken farklı kanallarda görev almaya devam edecekleri açıklamaları basında yer aldı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here