Ana sayfa Tv Programları Renkli Sayfalar Sunucuları Neden Değişti?

Renkli Sayfalar Sunucuları Neden Değişti?

Ekranların en çok reyting alan magazin programında şok gelişmeler yaşandı. Renkli Sayfalar sunucuları Gülşen ve Müge Kanal D ekranlarından herkese teşekkür ederek ayrılacaklarını duyurdular.

0
PAYLAŞ

Ekranların sevilerek izlenen sabah kuşağındaki magazin programı Renkli Sayfalar Sunucuları  Gülşen Yüksel Salt ve Müge Dağıstanlı artık Kanal D ekranlarında olamayacaklarını, ayrılacaklarını programlarında duyurdular. Bu gelişme ekran başındaki izleyicileride şaşkınla karşılanırken, sevilen iki sunucu Kanal D den ayrılma vakitlerini geldiklerini duyuyarak herkese teşekkür etti.

İsmimizi ve başarımızı korumak adına ayrılıyoruz  diyerek, bu ayrılma kararlarının kendilerine ait olduğunun da altını çizen sunucular, neden ayrıldıkları konusunda net açıklama yapmadılar.

Sevilen sunucuların   Yapım şirketinin bir 3. Kişinin daha programa katmak istemesi ve  magazin harici konularında programda olmasının istemesi sonucunda bu kararı aldıkları söyleniyor. 10 yıldır süren Renkli Sayfalar magazin programı ise en çok reyting alan programlar arasında. Ünlü sunucu ve gazeteciler Gülşen Yüksel Salt ve Müge Dağıstanlı bu ay programdan ayrılacaklarını duyururken ekran başında ki izleyicilere enerjik ve gülümseyen bir vedalaşma ile programlarını sonlandırdılar.

Müge ve Gülşen Neden Programdan Ayrıldı? Hangi Kanalda Başlayacaklar?

Yeni programları için Gülşen Yüksel Salt ve Müge Dağıstanlı Fox TV ile anlaştılar. Kanal D deki programlarına onların yerine Şule Zeybek ve Lerzan Mutlu programı sunmak için anlaştılar. Gülşen ve Müge Fox TV de başlayacakları programın Mart ayında izleyicilerle buluşacağı tahmin ediliyor. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here