Ana sayfa Film Fragmanları Recep İvedik 5 İzlenme Rekorları Kırmaya Devam Ediyor

Recep İvedik 5 İzlenme Rekorları Kırmaya Devam Ediyor

Türkiye’de en çok izlenen sinema filmleri arasında yer alan ve serinin beşinci filmi olan Recep İvedik 5 çok geniş bir kesime hitap etti. Vizyona gireli 11 gün olan yeni film halen rekorları alt üst etmeye devam ediyor;

0
PAYLAŞ

Elektronik ortamdan ön bilet satışlarıyla çok büyük gelir elde etmeyi başaran ve milyonlarca kişiye kahkaha attıran serinin beşinci filmi olan Recep İvedik 5, hem konusuyla hem de Şahan Gökbakar’ın başarılı oyunculuğuyla  ilgi görmeye devam ediyor. Serinin her filminde çok büyük başarılara imza atan ve bütün Türkiye tarafından sevilerek izlenen Türkiye’nin en ünlü komedi filmlerinden olan ve merakla beklenen bu serinin yeni filmi fragmanıyla bile milyonlarca kişi tarafından izlenmişti.
Başarılı oyuncu Şahan Gökbakar’ın  karakteri beklenenden beklenenin üstünde ilgi görmüş ve milyonlarca kişiye hem evde hem de sinema salonlarında kahkaha attırmayı başarmıştır. Sadece 11 gün içerisinde 4 milyon 137 bini aşkın gişe alarak büyük bir rekora imza atan serinin yeni filminin konusu pek çok kişi tarafından çok beğenildi.
Recep ve Arkadaşları, Türkiye Bayrağını Olimpiyatlarda Dalgalandırdı
Filmin ana temasında olimpiyatlara giden milli atletletlerimiz kuru fasulye yedikten sonra zehirlenir ve erkek yarışmacılar olimpiyatlarda yarışamaz hale gelir. Bunun üzerine böyle bir durumla karşı karşıya olduğu için Karaambar Kamyoncular Deneği adı altındaki arkadaşlarını olimpiyatlara davet ederek burada ülkemizi temsil eden ve rekorları alt üst ederek bayrağımızı dalgalandıran Recep İvedik ve arkadaşları, izleyenleri kahkahaya boğdu.
Tepki Alan O Sahne Filmden Kaldırıldı
Serinin bu filminin fragmanında boks müsabakasında Azeri bir boksörü tek yumrukla nakavt etmesi oldukça olumsuz eleştiriler almıştı. Bunun üzerine yoğun bir şekilde eleştiri alan filmin beşinci serisinin bu kesiti kaldırılmak zorunda kalmıştı. Şahan Gökbakar resmi sosyal medya hesabından paylaştığı açıklamalarda bu sahnenin kaldırıldığını açıklamış ve bununla birlikte filmde sakıncalı hiçbir durum kalmamış ve izleyenler büyük bir mutluluk ile sinemaları doldurmuştur. Bununla birlikte serinin bu filminin serideki en büyük başarıyı elde ettiğini de belirtmek yanlış olmaz. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here