Ana sayfa Dizi Haberleri Puhutv nasıl izlenir? Fi Dizisi Yeni Bölümleri ne zaman yayınlanacak?

Puhutv nasıl izlenir? Fi Dizisi Yeni Bölümleri ne zaman yayınlanacak?

Türkiye'nin ilk yerli dizi platformu PuhuTV'nin nasıl izleneceği merak ediliyor. Fi dizisinin yayın haklarına sahip olan platformda dizinin yeni bölümleri ne zaman yayınlanacak?

0
PAYLAŞ

 

Uluslararası anlamda büyük bir hit başarısı elde eden Netflix’in sonrasında ülkemizin de ilk yerli dizi platformuna merhaba dedik. Kısa bir süre önce aktif hale gelen PuhuTV’nin hem bilgisayar üzerinden web tarayıcınız aracılığı ile hem de akıllı telefonunuzdan aplikasyonu ile izlemeniz mümkündür.

Bu platformu son günlerde sıkça ön plana çıkaran detay ise Fi dizisinin yayın haklarına sahip olmasıdır. Yayınlandığı andan itibaren izlenme rekorları kıran dizi ilk 3 bölümü ile 31 Mart’ta PuhuTV’de yayınlanmıştı.

DİZİNİN DEVAM BÖLÜMLERİ NE ZAMAN YAYINLANACAK

Azra Kohen’in aynı isimli kitap serisinden uyarlanan Fi dizisi ilk 3 bölümü ile hayranları ile buluştu. Mehmet Günsür, Ozan Güven, Berrak Tüzünataç ve Serenay Sarıkaya gibi başarılı isimleri bir araya getiren dizinin devam bölümleri için meraklı bekleyiş sona eriyor. İlk üç bölümü aynı gün yayınlanan dizinin 4-5-6. bölümleri ise 21 Nisan’da yayınlanacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here