Ana sayfa Dizi Haberleri Prison Break Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Yayın Tarihi Belli Oldu!

Prison Break Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Yayın Tarihi Belli Oldu!

Beklenilen dizi Prison Break'ın yayın tarihi yavaş yavaş belli oluyor. Seyirciye 5. sezonuyla merhaba diyecek olan dizi büyük ilgi ile bekleniyor.

0
PAYLAŞ

Paul Scheuring hikâyesini çıkartması ve FOX şirketinin de 2005 yılında bu hikâyeyi dizi olarak hayata geçirmesi ile izleyiciye sunulan Prison Break, hapishaneden kaçış konusunu ele almaktadır.

Başrollerini Wentworth Miller, Dominic Purcell, Sarah Wayne ve Amaury Nolasco’nun paylaştığı yapım yaklaşık olarak 42 ülkede gösterime girdi. Elde ettiği büyük başarı ve ilgi çekici konusu ile izleyicinin baş tacı oldu. 4 sezon yayımlanan proje 4. Sezonun sonunda final yapmıştı.

Prison Break Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Yayın Tarihi Belli Oldu! ile ilgili görsel sonucu

5. SEZON NE ZAMAN GELECEK?

Final haberiyle izleyiciyi üzen dizi. Uzun bir aradan sonra tekrar geleceğini belirtti. 5. Sezon ilk bölümü ile yine kalpleri feth edecek gibi duruyor. Fragmanı ile büyük ilgi toplayan Prison Break, ilk bölümünü yazın yayımlayacak gibi duruyor uanda.

6 Ağustos 2015 tarihinde yapımcı kuruluş tarafından 5. Sezonun çekilmesi onaylandıktan sonra yeni sezonda 10 bölüm olacağı konusunda ortak karara varıldı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here