Ana sayfa Yabancı Diziler Prison Break 5. sezon 6. bölüm fragmanı yayınlandı

Prison Break 5. sezon 6. bölüm fragmanı yayınlandı

Dünyaca ünlü dizi Prison Break 5. sezonuna çok hızlı bir giriş yapmıştı. Dizinin 6. bölüm fragmanı da izleyicilerinin beğenisine sunuldu. dizinin her dakikası ayrı bir heyecana neden oluyor.

0
PAYLAŞ

Her bölümü ayrıca takip edilen dizi olan Prison Break 5. sezonda yine nefesleri kesmeye devame diyor. Macera ve aksiyonun hiç bitmediği Prison Break 6. bölümü ile yine zirvenin sahibi olacak. Oyuncuları, yapımcıları ve görüntü efektleri ile muazzam bir dizi olarak karşımız çıkıyor. 

 Michael’in Planı

 Hapishaneden kaçış macerasını anlatan dizinin 5. bölümü sona ererken, heyecanın 6, bölümüyle devam ediyor. Sara ve Lincoln Yemen sokaklarını karış karış gezip yangın yerine çevirmişlerdi. Şimdi 6. bölümünde yine sokaklarda olacak olan ikilinin yaşadığı tüm macera izleyicilere aktarılacak. Bu bölümde Michael Scofield kardeşini kurtarmak için çok özel bir plan yapar. Lincoln Burrows’un üstüne kalan suçtan dolayı kendini temize çıkarmayı hedefler. Bu sırada Michael planını uygulmaya başlar. Kaçmak için elinden geleni yapacağı bu bölüm yine çok beğenilecek. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here