Ana sayfa Yabancı Diziler Prison Break 5. sezon 5. bölüm ne zaman yayınlanacak Fragmanı

Prison Break 5. sezon 5. bölüm ne zaman yayınlanacak Fragmanı

Bir dönemin fenomen dizisi olarak ekranalara damgasını vuran Prison Break 5. sezonu ile de yeri göğü inletmeye devam ediyor. 5. bölümü ne zaman yayınlanacak belli olan dizinin fragmanı da yayınlandı.

0
PAYLAŞ

Uzun yıllar önce yayınlanmaya başladığı tarihlerde uluslar arası olarak bir fenomen haline gelen dizi Prison Break yeniden gündemde. 4. sezonuyla final yapan dizi ani bir kararla yıllar sonra 5. sezonuyla ekranlara yeniden taşındı. Hapishaneden kaçış macerasının devam ettiği dizide bizlere gösterilen Michael’in öldüğü illüzyonunun gerçek çıkmaması ve Sara ile Lincoln’u harekete geçirmiştir. Onu kurtarmak için bu defa yalnızca bir hapishaneyi değil, bir ülkeyi de aşmaları gerekmektedir.

FRAGMANDA NELER YER ALDI

3 Mayıs’ta yeni bölümü FOX Crime ekranlarında yayınlanacak olan dizinin fragmanında Yemen sokaklarını ateş alıyor. Lincoln ve Sara’nın planları hapisten kaçmalarını sağlamış olsa da Yemen’de peşlerini belalar bırakmayacaktır. Lincoln ise kurtulmak amacı ile bir tren rayına atlar. Bakalım Lincoln tren çarpmadan kurtulabilecekmi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here