Ana sayfa Yabancı Diziler Prison Break 5. Sezon 1. bölüm Fragmanı Yayınlandı

Prison Break 5. Sezon 1. bölüm Fragmanı Yayınlandı

Bir dönem izlenme rekorları kıran ve final yaparak ekranlara veda eden efsane dizi Prison Break yayın hayatına geri dönüyor! 5. sezonu ile devam edecek olan dizinin 1. bölümünün fragmanı yayınlandı.

0
PAYLAŞ

Yayınlandığı dönemin en çok izlenen dizisi olarak gündeme gelen Prison Break final yaptığında izleyicilerini bir hayli üzmüştü. Bu finalin ardından dizi hakkında bir çok iddia gündeme gelmişti.

Bunlardan ilki dizinin sinemaya uyarlanacağı, bir diğeri ise farklı bir dizi ile bağlantı kurularak bu şekilde yayına devam edeceğiydi. Ortaya atılan bu iddialar asılsız çıkarken dizinin ekranlara geri döneceği haberi herkeste şok etkisi yarattı. Kısa bir süre önce ilan edilen 5. sezonun 1. bölüm fragmanı da çok vakit geçmeden yayınlandı.

FRAGMANDA NELER GÖRÜLDÜ

Fragmana bakıldığında Michael’ın yaşamakta olduğu görüldü. Öldüğü sanılan başrol dizide yer almaya devam ediyor. Lincoln ile Sara ise bu defa akıl almaz bir kaçış planı ile izleyicileri büyüleyecekler. Bakalım yeni sezonda dizi eski başarısını elde etmeyi başaracak mı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here