Ana sayfa Yerli Diziler Poyraz Karayel 82.bölüm final fragmanı 1 Mart 2017

Poyraz Karayel 82.bölüm final fragmanı 1 Mart 2017

Beklenen dizi Poyraz Karayel 82.bölüm fragmanı yayınlandı ve final yapacağı ilan edildi. Veda etmeye hazırlanan ve Çarşamba günü ekranlara gelecek dizinin yeni bir kanal transfer olup olmayacağı ise merak ediliyor.

0
PAYLAŞ

Sevilen dizi Poyraz Karayel 82.bölüm fragmanı  ile izleyenlerine sürpriz yaptı. Final bölümü ile ekranlara gelecek olan dizide ihtiras yine durulmuyor.

Kanal D ekranlarında yayın hayatını sürdüren dizinin 82. bölüm fragmanı yayınlandıktan sonra izleyicilerine heyecanlı anlar yaşattı. Dizi Çarşamba günü saat 20:00’da yayınlanacak olan bölümle sevenlerinden ayrılıyor. Sevenleriyle son kez buluşacak olan dizinin final bölümü merakla bekleniyor. Finale bölümünde yaşanacak olaylar ise herkes tarafından yoğun bir şekilde merak ediliyo
 

Poyraz Karayel Neden Final Yapıyor?

Kanal D’nin sevilen dizisi izleyicilerinden ayrılıyor. 2 sezon boyunca olumlu görüşler alan dizi flash bir kararla 1 Mart çarşamba günü yayınlanacak bölüm ile ekranlara veda ediyor. Finali yayınlanacak olan dizinin erken bitmesinin nedeni İlker Kaleli ‘nin dizi çekimlerine gelmediği için çekimlerin 1 ay sonra başlaması ve sette disiplinsiz davranışları çekimleri geciktirdi. Reytinglerde gözle görülür bir düşüş görüldü. Fox tv’ye transferi söz konusu olan dizi akıbeti belkide önümüzdeki yaz belli olacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here