Ana sayfa Dizi Haberleri Payitaht Abdulhamid dizisi reytingleri

Payitaht Abdulhamid dizisi reytingleri

Son yıllarda dizi tutkunluğu altın çağını yaşarken en pahalı ikinci dizi olma özelliği taşıyan Payitaht Abdulhamid reytingleri nasıl devam etmektedir?

0
PAYLAŞ

Ekranlara yeni merhaba diyen Payitaht Abdulhamid isimli dizi kendisinden çok  yapılan harcamaları ile konuşulmakta.  Bir yıl boyunca dekor inşaatı süren payitaht Abdulhamid reytingleri de oldukça merak konusu olmaya başladı. 

Konusu, içeriği ve dekoru ile diğer dizilerden farkını ortaya koyan Payitaht Abdulhamid adlı dizi tarihi canlandırmaktadır.

Dizine kadar izlendi

Oyuncu kadrosu ve senaryosu ile diğer traihi dizilere benzetilsede en çok muhteşem Yüzyıl dizisi ile karşılaştırılmaktadır. Ancak dizinin reytingleri düşünülenin aksine istenildiği başarıya ulaşılamayacağı düşünülmektedir.

24 Şubat tarihinde ekranlara gelecek tarih kokan dizi hayal kırıklığı mı yaşatacak bilinmez ama,değişik tarih tadı ile hafızalara kazınacağa benziyor.  Dizi başlamadığından dolayı izlenme rakamlarını şimdilik sizlere aktaramıyoruz. Fakat dizinin fragmanının oldukça beğenilmesi, harcanan paranın rekor düzeyde olması, ayrıca tarihini merak eden ve izlemekten zevk alan bir seyirci kitlesi gibi durumları göze alırsak reytinglerin yüksek olacağını anlayabiliriz. Dizi 24 Şubatta yayınlandıktan sonra reyting sonuçlarını sizlere sunacağız.
 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here