Ana sayfa Yerli Diziler Paramparça Final Bölümünde Neler Olacak? Final Bölümü Ne Zaman?

Paramparça Final Bölümünde Neler Olacak? Final Bölümü Ne Zaman?

Bir dizi daha reyting canavarına yenik düşerek ekranlara veda etmeye hazırlanıyor. Paramparça izleyicisinden ayrılmasına çok az bir zaman kaldı.

0
PAYLAŞ

Star Tv ekranlarında 2 sezondur yayınlanan ve  izlenme rekorları kıran dizide bazı ayrılıkların olması dizinin reyting oranlarının düşmesine sebep oldu. 

Paramparça final bölümünde neler olacak.

97. bölümüyle finale giden Paramparça’da bir hafta süresince geceyi birlikte geçirdiği kadını yatakta ölü vaziyett bulması paniğe sebep oldu. Yaşadığı şokla Cihan’ı arayan Ozan  neyepacağını bilemez halde Cihan’ı beklemeye başladı.  Final bölümünde Can Haşmet’in ortadan kaybolması  ortalığı karıştıracak. Final bölümü olmasına rağmen dizide belirsizlikler devam ediyor.

 Final bölümü ne zaman?

Reytinglere boyun eğen dizi yapımcılarında kararı ile baskıya dayanamadı ve final kararı aldı. Karar takipçileri üzse de final zamanı kesinleşti. Paramparça dizisi final kararı aldıktan sonra ekranlara 97. bölümü ile tamamen veda edecek. Kısacası, sevilerek izlenen dizi 27 Mart Pazartesi günü son kez izleyicisinin karşısında olacak. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here