Ana sayfa Dizi Haberleri Paramparça Dizisi Final’mi Yapıyor? Yeni Bölüm Varmı Yokmu Final Tarihi Açıklandı

Paramparça Dizisi Final’mi Yapıyor? Yeni Bölüm Varmı Yokmu Final Tarihi Açıklandı

Star TV ekranlarında yayınlanan paramparça dizisi final mi yapacak sorusu dizinin sevenleri için uzun süredir cevaplanmasını beklenen bir soruydu.

0
PAYLAŞ

dizisi mi yapacak dedikodularına son veren açıklama dizinin sevilen oyuncusu Erkan Petekkaya’dan geldi. Her ne kadar daha önce de benzer açıklamalar yapmak zorunda kalmışsa da Erkan Petekkaya Paramparça dizisi bitiyor mu sorusuna büyük bir “Hayır” ile cevap verdi. Daha önce de benzer spekülasyonların yapıldığına dikkat çeken Erkan Petekkaya dizinin bitmediğini ve bitmesi için herhangi bir neden olmadığını ifade etti. 

Paramparça Dizisi Neden Final Yapıyor?

Bir dizinin final yapması için ya oyunca kadrosunda bir sorun çıkması ya da izlenme oranlarının oldukça düşük çıkması gerekir. Her iki durumda parpamparça dizisi için söz konusu değil. Dizinin izlenme oranlarına bakıldığında da oldukça yüksek bir izleyici potansiyeline sahip olduğu görülmekte. Ayrıca yapımcı şirketin bu konudaki açıklamalarına bakıldığında da dizinin biteceğine dair en ufak bir imanın bile olmadığı görülecektir. Bu durumda en doğru şey  dizinin oyuncuları ya da yapımcı şirketin ağzından çıkacak resmi açıklamalar dışında diğer hiç bir habere itibar edilmemesidir.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here