Ana sayfa Dizi Haberleri Paramparça Barış Falay Diziden Ayrıldı mı? Harun Öldü mü Neden Yok?

Paramparça Barış Falay Diziden Ayrıldı mı? Harun Öldü mü Neden Yok?

Star Tv'de yayınlanan Paramparça dizisinde şok gelişmeler oluyor.Paramparça Harun öldü mü?Harun rolünü canlandıran sevilen oyuncu Barış Falay diziden mi ayrıldı? Paramparça dizisi izleyiciyi ekranlara kitledi.

0
PAYLAŞ

2014 yılında başlayan ve büyük ilgiyle izlenen dizisinde soluk soluğa geçen bir bölüm daha yayınlandı.Diziye sonradan katılan ,dizide Harun rolünü canlandırmaktadır.Paramparça Harun Öldü mü?

Son bölümüyle seyirciyi şoktan şoka sürükleyen dizide Harun ölüyor.Çatışma olur ve bir çok kişi çatışmada yaralanır fakat Harun ağır yaralanmıştır. Ambulansta ilk müdahale yapılır ve hastaneye götürülür.Harun ağır yaraya dayanamaz ve ölüm haberi herkesi kahreder.

Dilara’ya desteğini esiremeyen Cihan,Harun’un katilini bulmak istemektedir.Şüphelendiği ilk isim Damir olur fakat çatışma sırasında Damir de yaralanmıştır bu durum Cihan’ın düşüncelerini değiştirmiştir, kafasının karışmasına neden olmuştur.

Barış Falay Kimdir?

9 Nisan 1972 yılında Edremit,Balıkesir’de doğmuştur.Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur.Birçok tiyatroda sahneye çıkmıştır.“Hamlet”, “Üç Kuruşluk Opera”, “Misafir”, “Kamyon”, “Roberto Zucco”, “Kırmızı Yorgunları”, “Azizname”, “Barış”, “Bahar Noktası”, “Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz”, “Karar Kimin” ve daha birçok tiyatroda oynamıştır.Bunun dışında yönetmenlik yaptığı filmleri de bulunmaktadır.Bunlar “Deniz Kızı Masalı”, ve “Bir Yaz Gecesi Rüyası”’dır.

Oyuncu Esra Ronabar’la evlenmiştir.İlk yükselişini Aliye adlı dizide canlandırdığı Mücahit karakteri ile elde etmiştir.2009’dan 2011’e kadar süren Ezel dizisinde Kerpeten-Ali Kırgız rolünde oynamış ve rol ile birçok kişinin beğenisini kazanmıştır.

2013-2015 yılları arasında Medcezir dizisinde Selim Serez rolünde ekranlara gelmiştir.Şimdi ise Paramparça dizisinde Harun rolündedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here