Ana sayfa Yerli Diziler Paramparça 97. Bölüm Fragmanı 27 Mart Pazartesi 2017 Özeti

Paramparça 97. Bölüm Fragmanı 27 Mart Pazartesi 2017 Özeti

Star Tv'nin sevilen dizilerinden Paramparça 27 Mart'ta 97. bölümü ile izleyenlerini yine ekranlarına bağlayacak! Yayınlanacak olan yeni bölümün fragmanında önemli ipuçları yer aldı.

0
PAYLAŞ

Paramparça dizisi yayınlanmaya başladığı günden bu yana iyi bir izlenme başarısı elde etti. Erkan Petekkaya’nın başrolünde bulunduğu dizinin 97. bölümünde evden kaçan Hazal hayatına yeni bir yol çizmeye karar veriyor. Damir’in vurulmasının ardından sonra yıkılan Hazal ise daha yeni bir başlangıcın ardından büyük bir yara almıştır. Kayıplara karışan Can Haşmet ise kimsenin ummadığı bir şekilde yeniden ortaya çıkacaktır! Yeni bölümde nefes kesen olaylar yine Star Tv ekranlarında karşımıza çıkacak.

Paramparça 96. Bölüm Özeti

Ozan, yasak ilişki içinde olduğu kadının yanında uyanır ancak kadın uyanmaz. Kadın ölmüştür ve Ozan panik halinde Cihan’dan yardım ister. Olay yerine gelen Cihan kadının aşırı dozda uyuşturucudan öldüğünü anlar. Ozan ise geceye dair hiçbir şeyi hatırlamaz. Keriman, Can Haşmet’le alışverişteyken onu kaybeder ve korkusundan durumu Özkan’a söyleyemez ancak polislere haber verdikten sonra Özkan’ın da haberi olur, her yeri ararlar ancak Can Haşmet’in nereye kaybolduğu bulunamaz…

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here