Ana sayfa Oyuncular Özel Kuvvetler Dizisi Oyuncuları Kimler – Hangi Ünlü Kimi Canlandırıyor? –...

Özel Kuvvetler Dizisi Oyuncuları Kimler – Hangi Ünlü Kimi Canlandırıyor? – Gerçek Adları

Özel Kuvvetler Dizisi Özel Tim askerleriyle Star Tv'de

0
PAYLAŞ

Özel Kuvvetler Dizisi  ekranlara merhaba diyor. Senaryosu Ethem Özışı’ğa ait olan dizinin yönetmenliğini Yağız Akaydın üstleniyor. Dizinin başrolleri için kesinleşen isimler Tolga Sarıtaş ve Çağan Atakan olarak açıklandı.

Dizinin önemli karakteri Doktor Hande’yi canlandıracak oyuncu ve diğer rollerdeki isimler cast tarafından belirlenecek. Çağan Atakan’ı izleciler Survivor 2016 şampiyonu Avatar Atakan olarak tanıyor. Avatar atakan dizide terör örgütüne karşı savaşacak Özel Tim askerlerinden birini canlandıracak ve sevenleri heyecan ve merakla bekliyor.

Reytinglerde iyi yerlerde olması beklenen dizinin ne kadar süreceği ve oyuncu kadrosu derinliği ayrıca merak edilen konular arasında yerini alıyor. Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan dizinin hangi günler izleyiciyle buluşacağı henüz netlik kazanmadı.

Özel Kuvvetler Dizisi Konusu

Star Tv’de yayaınlanacak olan dizi Terör örgütüne karşı savaşan Özel Timin hikayesini anlatan dizide Çağan Atakan ve Tolga Sarıtaş başrolü paylaşıyor. Daha önce adının Üsteğmen olması beklenen dizi son olarak bu şekilde tanıtıldı. Bir Üsteğmenin nişanlısını teröristlerin öldürmesiyle intikam timi kurulmasıyla ortaya çıkacak yeni olaylar izleyicilerini bekliyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here