Ana sayfa Dizi Haberleri Özel Kuvvetler Dizisi Nerede Çekiliyor? Ne Zaman Başlayacak?

Özel Kuvvetler Dizisi Nerede Çekiliyor? Ne Zaman Başlayacak?

Özel Kuvvetler Dizisi sürpriz oyuncu kadrosuyla çekimlere başladı.

0
PAYLAŞ

Oyuncularının bir kısmı 12 Şubat’ta Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu tarafından açıklanan Özel Kuvvetler Dizisi yakın zamanda Star Tv’de başlayacak. Oyuncu kadrosu tam olarak netleşmemiş olsa da başroller açıklandı.

Survivor 2016’da göstermiş olduğu performansla şampiyon olan ve Avatar Atakan olarak tanınan Çağan Atakan Arslan, Muhteşem Yüzyıl dizisiyle tanıdığımız Tolga Sarıtaş başrolleri paylaşacak.

Dizinin bir kısmının askeri bölgelerde çekileceği söylense de bu konuyla ilgili kesin bir bilgi yok. Fakat geçmiş dönemlerdeki bu tarz dizilere bakacak olursak dizinin bir kısmının Konya ve civarındaki yerlerde çekileceğini söyleyebiliriz. Dizinin tam olarak ne zaman başlayacağı cast çalışmaları tamamlandıktan sonra belli olacak.

Özel Kuvvetler Dizisi Konusu Ve Oyuncuları Kimler

Dizi; nişanlısı teröristler tarafından öldürülen bir üsteğmenin bu olay yaşandıktan sonraki psikolojik durumunu ve intikam almak için yaptığı olayları anlatıyor.

Dizinin oyuncu kadrosu henüz tam olarak belirlenmedi fakat kesin olan isimler Avatar Atakan, Tolga Sarıtaş ve Emre Kınay olarak sıralanabilir.
Dizide Doktor Hande’yi canladıracak bayan oyuncunun kim olacağı ise büyük merak konusu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here