Ana sayfa Dizi Haberleri Ölene Kadar 30 Mart Neden Yok? Neden Yayınlanmadı? Yeni Bölüm Ne Zaman?...

Ölene Kadar 30 Mart Neden Yok? Neden Yayınlanmadı? Yeni Bölüm Ne Zaman? Devam Edecek Mi? Tüm Cevaplar Burada

Atv ekranlarının başarılı dizi projelerinden Ölene Kadar 30 Mart tarihinde kendi yayın gününde yayınlanmadı. Dizinin yeni bölümü neden yayınlanmadı ve yeni bölümün ne zaman yayınlanacağı konusu merak edildi.

0
PAYLAŞ

Atv’nin çiçeği bununda dizileri arasında yer alan Ölene Kadar adlı dizi izlenme başarısı elde etti. Kısa sürede kendisini izleyicilerine alıştıran dizinin 11. bölümü ise yarın ekranlarda yer almıyor.

Yayın günü Perşembe olan dizi 30 Mart Perşembe günü yayın listesinde yer almadı. Atv’den konu ile ilgili açıklama gelmezken dizi ile ilgili intenete sızddırılan bilgiler gündemde yer aldı.

Dizi Bitiyor Mu?

Ölene Kadar’ın yapımcıları tarafından paylaşılan gönderilerde dizinin çekimlerinin devam ettiği görülüyor. Bu demektir ki dizi bitmeyecek. Hali hazırda uzun vadeli yayın programına bakıldığında da dizinin yayınlanmaya devam edeceği belli oldu.

Bu hafta ise hava şartları nedeni ile dizinin çekimlerinde eksikliklerin meydana gelmesi nedeni ile dizinin yayınlanmaması kararı alındı. Ancak haftaya Perşembe günü 11. bölümü ile diziyi televizyon ekranlarında izleyeceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here