Ana sayfa Dizi Haberleri Okan Yalabık Vatanım Sensin dizisinde mi katıldı?

Okan Yalabık Vatanım Sensin dizisinde mi katıldı?

Kanal D'de yayınlanan Okan Yalabık Vatanım Sensin dizisi kadrosuna, son olarak internet dizisi "Masum"da rol alan Okan Yalabık dahil olacak mı?

0
PAYLAŞ

Başrollerinde Halit Ergenç, Bergüzar Korel, Onur Saylak ve Şebnem Hassanisoughi oynayan ve sevilen dizi Vatanım Sensiz de, Okan Yalabık’ın rol alacağı iddia ediliyor. Muhteşem Yüzyıl’da canlandırdığı Pargalı İbrahim Paşa rolüyle büyük beğeni toplayan Okan Yalabık, aynı dizide Sultan Süleyman rolünü canlandıran Halit Ergenç’le yıllar sonra yeniden birlikte rol alacak.

Dizide Rolü ne olacak;

Dizide bu hafta verilen aranın yeni hikaye yazımında yaşanan sorun nedeniyle Vatanım Sensin dizisi çekimleri yetişmediği için bu hafta yayınlanmaması ile ilgili dizinin yapımcısı Sina Koloğlu, Twitter hesabından açıklama yaptı. Dizinin takipçileri tarafından bu durum tepki ile karşılanırken, ‘Pargalı İbrahim Paşa’ olarak gönüllerde nam salan Okan Yalabık’ın ‘Vatanım Sensin’ dizisinde hangi rolde hangi karaktere hayat vereceği merak konusun oldu. 2 Mart Perşembe akşamı yayınlanacak olan bölümde Yalabık’ın rol alacağı öğrenildi.
 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here