Ana sayfa Tv Programları Okan Bayülgen’in Yeni Kanalı Hangisi? Hangi Programı Sunacak?

Okan Bayülgen’in Yeni Kanalı Hangisi? Hangi Programı Sunacak?

Ekranların sevilen sunucusu Okan Bayülgen'in gelecek sezon ekranlarda olacağı yeni projesinin, hangi kanalda ve hangi formatta yayınlanacağı gündem konusu oldu.

0
PAYLAŞ

 Bu sezon herhangi bir yapımla ortalarda görünmeyen sunucu Okan Bayülgen’in, geçtiğimiz sezon Tv 8 ekranlarında yayınlanan Dada Dandinistan’ın ardından benzer formatta bir programla gelecek sezon ekranlara geri döneceği, show camiasının kulislerinde daha şimdiden konuşulmaya başladı.

 Okan Bayülgen’in Yeni Kanalı Hangi Kanal Olacak?

Geçtiğimiz sezon ünlü sunucu Okan Bayülgen, bahsettiğimiz üzere  Dada Dandinistan adlı program ile karşımıza çıkmıştı. Her dönem isim değiştiren fakat format olarak pek de farklılıkların olmadığı yapımlarla karşımıza çıkan Bayülgen’in, önümüzdeki sezon da eğlenceli ve birbirinden farklı konuklar ile seyirci karşısına çıkması bekleniyor. Söz konusu yeni yapımın hangi kanalda yayınlanacağına dair henüz kesin bir açıklama yapılmasa da, çıkan söylentiler yeni programın Fox Tv’de yayınlanacağı yönünde.

 Okan Bayülgen Hangi Programı Sunacak?

Bahsettiğimiz gibi Okan Bayülgen’in yeni projesi hakkında, sunucunun ne kendisinden ne de herhangi başka bir kaynaktan henüz bir açıklama gelmiş değil. Kulislerde dolaşan söylentiler baz alınarak değerlendirildiğinde ise yeni programın sadece formatının aynı kalacağı yönünde bir sonuca varabiliyoruz. Bu yüzden programın ismi hakkında bilgi veremiyoruz. Kesinleşen tel şey FOX Tv ile anlaştığı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here