Ana sayfa Oyuncular O Ses Türkiye Taha Sait Ziya Kansız Biyografisi, Nereli, Kaç Yaşında

O Ses Türkiye Taha Sait Ziya Kansız Biyografisi, Nereli, Kaç Yaşında

O Ses Türkiye rüzgarı hız kesmeden devam ediyor! Yarışmanın yayınlanan son bölümünde Taha Sait Ziya Kansız isimli yarışmacı Muhtemel Aşk parçası ile başarılı bir performans sergiledi.

0
PAYLAŞ

Yayınlanmaya başladığı günden beri ilgiyle takip edilen O Ses Türkiye yarışması, yeni sezonunda da iddialı yarışmacılara ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Yarışmanın son bölümünde sahne alan Taha Sait Ziya Kansız da bunlardan biri… Tüm jüri üyelerini döndürebileceğini iddia ederek sahneye çıkan Kansız, yarışmaya katılırken aklında iki isim olduğu açıklamalarında bulunmuştu.

Yarışmanın şüphesiz en dikkat çekici isimlerinden olan Taha Sait Ziya Kansız henüz 21 yaşında. Aslen Trabzonlu olan Taha, şu an Ankara’da hayatını sürdürüyor. Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nde memur olarak çalışan Kansız, aynı zamanda Selçuk Üniversitesi’nde Kamu Yönetimi okuyor.

Sahnede Muhtemel Aşk parçasını başarılı bir şekilde seslendiren Taha Sait Ziya’ya iddia ettiğinin aksine yalnızca Hadise döndü! Kansız, bundan sonra Hadise’nin takımında yer alacak. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here