Ana sayfa Tv Programları O Ses Türkiye 23 Şubat Neden Yok? Perşembe TV8 yayın akışı

O Ses Türkiye 23 Şubat Neden Yok? Perşembe TV8 yayın akışı

Tv8 ekranlarının en eğlenceli ses yarışması izleyici tarafından çok sevildi. Acun Ilıcalı O ses Türkiye bu hafta neden yayınlanmadı sorusunu açıkladı.

0
PAYLAŞ

Acun Ilıcalı’nın sunuculuğunu üstlendiği O ses Türkiye renkli yarışmacılarla yayın alkışına devam etmekteydi. Ünlü jurilerin karşısında ter döken yarışmacılar performanslarını sergileyerek beğenilerini kazanmaya çalışıyorlar. Ancak O Ses Türkiye neden yok? O ses Türkiye 23 Şubat 2017’de yayın akışı içerisinde olmadığı görüldü. Geçen hafta perşembe günü yayınlanan yarışma programı bu hafta olmaması akıllara program bitti sonucunu çıkarmasın.

 Yapımcı Acun Ilıcalı 23 şubat Perşembe günü O ses Türkiye’nin yayınlanmamasının açıklamasını yaptı. Yarışmada çekimlerin uzun sürmesi sebebiyle Survivor yarışmasının ceza oyununun kısmı yayınlanacak. Sadece 1 hafta ekranlarda olmayacak olan O ses Türkiye gelecek hafta kaldığı yerden devam edecek…

Düellolar ne zaman başlıyor;

O Ses Türkiye düelloları 50. bölümüyle kıyasıya yarışa başladı. Sesleri birbirinden güzel yarışmacılar bu düellolar sayesinde varlıklarını sürdürecekler. 
 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here