Ana sayfa Tv Programları O Ses Türkiye 2017 Yarışmacıları Kim? Yarışmacı Kadrosu, Kimler Var?

O Ses Türkiye 2017 Yarışmacıları Kim? Yarışmacı Kadrosu, Kimler Var?

TV8 ekranlarında milyonlarca kişiyi ekranlara kilitleyen O Ses Türkiye yarışmasında jüri üyeleri çok sayıda yarışmacıyı bünyesine kattı. İşte jürilerin yarışmacı kadroları.

0
PAYLAŞ

O Ses Türkiye 2017 büyük bir heyecanla devam ediyor. Yarışmaya ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe’de katıldıktan sonra çok daha neşeli bir hal almıştır. Milyonlarca kişiyi ekranlara kilitleyen yarışma programında bu sezon jüriler arasında Gökhan Özoğuz, Yıldız Tilbe, Murat Boz ve Hadise yer alıyor.

Şuana kadar jüriler birçok yarışmacı için geri dönüş yaparak bünyesine katmıştır. İçeriğimizde, hangi jüride hangi isimlerin yer aldığına ilişkin detaylar yer alacak.

HADİSE’NİN TAKIMINDA YER ALAN YARIŞMACILAR

Adil Baxıslı, Berzan Emrah İgan, Cihan Ayhan, Çağrı Oyguç, Elif Gündüz, Enes Yıldız, Eren Aydın, Kerem Karaköse, Megan Davis, Mervan Tuzcuoğlu, Mustafa Polat,  Nazrin Efendizade, Oğulcan Bolcan, Oriana Carolina, Rabia Nur Konaşoğlu, Sergen Turaçcı, Seval Aras, Taha Sait Ziya Kansız, Tuana Kepel, Yıldırım Gömleksiz.

MURAT BOZ’UN TAKIMINDA YER ALAN YARIŞMACILAR

Ahmet-Cemil Gürler, Ayşe Atam, Aytuğ Arslan, Azra Başak Ekmekçi, Berivan Bıçakçı, Cevher Aksoy, Deniz Karagöz, Emre Nergiz, Güneş Gülsever, İrem Çankaz, Lebruz Erduran, Pervin Seferov, Serkan Çetin, Sevgi Bonabian.

YILDIZ TİLBE’NİN TAKIMINDAKİ YARIŞMACILAR

Aila Rai, Aynure Şirinova, Ayşenur Küçük, Beşir Özalkan, Betül Baki, Bilge Melek Celeb, Cüneyt Güzel, Erdi Gözpınar, Esra Onaylı, Gamze Abay, Gökçe Kar, Gözde Candemir, Haktan Demirtaş, Halil Yazkan, Marina Aslantepe, Mert Nadir Er, Muhammed Hanifi Aydın, Orhan Özüpak, Ömer Faruk Başkara, Paşaali Şentürk, Pelin Dalkılıç, Sena Ecem Özçamur, Volkan Tulgar, Yonca Poyrazoğlu.

GÖKHAN’IN TAKIMINDA YER ALAN YARIŞMACILAR

Aleyna Şakacı, Allahverdi Turan, Aydan Kahraman, Berk Arık, Berkay Dönmez, İsmail Akgün, Mehmet Fatih Ünlü, Özlem Torluk, Sema Karayel, Seren Uzun, Sevda Kaçmaz, Turgay Köseoğlu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here