Ana sayfa Dizi Haberleri O Hayat Benim Yeni Sezonda devam edecek mi? O hayat benim ne...

O Hayat Benim Yeni Sezonda devam edecek mi? O hayat benim ne zaman Final söylentileri geliyor

Fox TV ekranlarının başarılı dizilerinden O Hayat Benim ile ilgili final söylentileri gündemde yer aldı. Dizinin yeni sezonda devam edip etmeyeceği ise merak konusu oldu.

0
PAYLAŞ

Fox TV bu sene oldukça çalkantılı bir süreç geçirdi. Bir çok dizisinden arzuladığı randımanı alamayan kanal dizilerini bir bir sonlandırarak yeni projeleri ekrana taşıdı. Yeni dizilerin yanı sıra geçmişi ile de kanal ile başarılı olarak anılan O Hayat Benim dizisi ekranlarda yer alıyor.

Her Pazar günü ekranlarda karşımıza çıkan dizinin günü değişti. Bu değişiklik ise diziyi kökünden sarstı. Dizinin senaryo ekibi değişti! Dizinin ilk bölümünden bu yana senaristliğini yapan ekip işi yeni bir takıma devretti.

FİNAL SÖYLENTİLERİ ÇIKTI

Kanalın dizinin rakip diziler ile karşılaştığı Pazar gününden alarak Salı gününe taşınmasına karar vermesi ilk final sinyalini yarattı. Ardından senarist kadronun değişmesi gerilimi arttırdı.

Kanalda uzun yıllardır çalışan ekibin aniden bu kararı vermesi herkesi şaşırttı. Ancak dizi final yapmayacak. Bu sezonun son bir kaç bölümü ile ekranlarda yer alacak olan dizi yeni sezonda yeni senaryosu ile karşımızda olacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here