Ana sayfa Dizi Haberleri O Hayat Benim Bitiyor mu? İddialara Yapımcıdan Açıklama Geldi

O Hayat Benim Bitiyor mu? İddialara Yapımcıdan Açıklama Geldi

Fox ekranlarında yayınlanan O Hayat Benim dizisi ile ilgili Keremcem’in yaptığı açıklamalardan sonra yapım şirketi bir açıklama yaptı. Açıklamada O Hayat Benim Bitiyor mu sorusuna cevap verildi.

0
PAYLAŞ

O Hayat Benim dizisinde ‘Ateş’ rolünde oynayan başrol oyuncusu Keremcem’in “dizi final yapacak herhalde” açıklamalarından sonra yapım şirketi Pastel Film açıklama yaptı.

O Hayat Benim Bitiyor mu? Yapım şirketi tarafından yapılan açıklamada; “bazı intenet sitelerinde yer alan ‘O Hayat Benim dizisi final yapıyor’ haberleri gerçeği yansıtmamaktadır. Pastel Film olarak yapımcılığını üstendiğimiz ‘O Hayat Benim’ haziran ayına kadar devam edecek olup çekimlerimiz tüm hızıyla yeni hikayeler ve karakterlerle sürmektedir” denildi.

Dizinin konusu;

Küllerinden doğan aşklar ile hayata tekrardan tutunabilmek için verilen mücadelelere tanık olduğumuz dizide, sırlar tek tek ortaya çıkıyor. Bahar, Ateş ve Efsun için yepyeni bir dönem başladığı dizide, İşler kimsenin umduğu gibi gitmemekte ve herkesi şaşırtacak büyük gelişmeler yaşanmaktadır.
 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here