Ana sayfa Dizi Haberleri O Hayat Benim 9 Nisanda Neden yayınlanmıyor? Final Mi Yaptı? Yeni Bölüm...

O Hayat Benim 9 Nisanda Neden yayınlanmıyor? Final Mi Yaptı? Yeni Bölüm ne zaman?

Fox Tv ekranlarında uzun zamandır yerini kimseye kaptırmayan O Hayat Benim dizisi 9 Nisan Pazaraü günü ekranlara gelmeyecek. Peki ama neden?

0
PAYLAŞ

Pastel Film önderliğinde 3 sezon önce çekimlerine başlanan O Hayat Benim yıllardır başarı üstüne başarı , ödül üstüne ödül almış bir  dizidir.  Sevilen dizinin 9 Nisan’da yayında olmamasının sebebi yayın gününün değişmesinden kaynaklanıyor. 

Başrollerini Keremcem, Ceren Moray ve Ezgi Asarlıoğlu’nun  paylaştığı O Hayat Benim dizisi artık Salı günleri sevenleri ile yine aynı kanalda Fox Tv ekranlarında olacak. 

O Hayat Benim neden yok?

Reyting rekortmeni dizi O Hayat Benim’in  günün değişme sebebi  9 Nisan Pazar günü yeni dizi Savaşçı’nın ekranlara gelmesinden dolayı olduğu belirtiliyor. Üç yıldır aynı saatte ve aynı kanalda devam eden dizinin yayın gününün değişmesi bazı izleyiciler tarafından tepkilere neden olabilir. 

 Yeni Bölüm Ne Zaman?

 Dizinin yeni bölümü 11 Nisan Salı günü Fox Tv ekranlarında Saat 20:00’da başlayacak. Dizinin finale yakın bir zamanda böyle bir karar alması izleyicilerce nasıl karşılanacağı da merak konusudur. 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here