Ana sayfa Yerli Diziler O Hayat Benim 131.Bölüm Fragman 2 Mayıs Salı Özeti Neler Yaşanacak

O Hayat Benim 131.Bölüm Fragman 2 Mayıs Salı Özeti Neler Yaşanacak

Fox Tv'nin sevilen dizisi O Hayat Benim izleyicileri tarafından ilgiyle takip ediliyor. O Hayat Benim dizisinin 131. bölümünde Efsun ve Arda'yı sürpriz bekliyor.

0
PAYLAŞ

Fox Tv’nin severek takip edilen dizisi O Hayat Benim izleyicileri yeni bölümü merakla bekliyor. Ganimet evinin satıldığını öğrenince büyük bir şok yaşıyor.

O Hayat Benim 131. Bölüm Özet

Ganimet evinin satıldığını öğrenince şok geçirir ve Efsun’un dükkanına gider. Evi satın alan Rana bir an önce evin boşaltılmasını istemektedir. Evin yanması ile daha zor duruma düşen Ganimet çaresiz kalır. Ganimet zor günlerinde Sultan’dan destek alır fakat olanları hazmedemez. Kenan, Asım’ı kaçırır ve onu istediklerini yapması için tehdit eder.

Asım’ın kendisi için çalışmasını isteyen Kenan, Atahan Konağındaki herkesi yok etmek istiyor. Acımasız planlarına Asım’ı da ortak eden Kenan, amacına ulaşmak için herşeyi yapmaya hazırdır. Asım’ın Atahan Konağında olanları kendisine aktarmasını isteyen Kenan, Asım’ı ölümle tehdit eder. Zeynep, Arda ile Efsun’un başına çorap örmeye devam etmektedir.

Arda ve Efsun’un boşanmasına sebep olduğu yetmiyormuş gibi Arda’yla evlenmek istediğini söyler. Arda ya Zeynep ile evlenecektir yada hapse girecektir.  Arda ve Efsun’un evinin bahçesinden ceset çıkar. Herkesi şok eden ceset, Zeynep’i korkutur.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here