Ana sayfa Dizi Haberleri Nusret Narcos dizisinde mi oynayacak?

Nusret Narcos dizisinde mi oynayacak?

Son günlerde en iyi fenomen listesinde zirvede kalmayı başaran Nusret yeni projelerle her an karşınıza çıkabilir. Nusret, Narcos dizisinde mi rol alacak?

0
PAYLAŞ

Dünyada tanınan en farklı kasap olma özelliğini koruyan ve ete tuz dökme Salt Bae hareketi ile bir anda fenomen olan Nusret verdiği paylaşımlarla yeni projelere sıcak baktığını ifade etti. 

NARCOS DİZİ SETİNDEN FOTOĞRAF

Sosyal Medyada da fenomen olan  Nusret ilk 2 sezonu Güney Amerika’daki en büyük uyuşturucu baronu olan Pablo Escobarîn hayatını ve medellin karteli’nin olayalarını anlatan Narcos dizisnitin setinden bir fotoğraf paylaşmıştı. Bu fotoğrafı görenlerin şaşkınlığını gizleyemediğini açıkça belirtelim.  

Instgram sayfasında  paylaşılan bu fotoğraf ile Nusret’in yeni dizi ile ekranlara geleceği kuılislerde konuşulmaya başlamıştı. Ete tuz dökme hareketi ile birden zirveye oturan Gökçe, sinema filmi için Kolombiya’ya gitti diye yorumlar yapılmaya başlandı.

Nusret’in adı geçen dizi Narcos ise Dünya’ya ün salmış ender kalitede diziler arasında yer alıyor. Dizinin 3.sezonu  ise 2017 yılının Eylül ayında gösterime girecek. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here