Ana sayfa Yerli Diziler No:309 9. Bölüm Fragmanı 1 Mart 2017 Çarşamba 2017 Özeti Pelinsu ortalığı...

No:309 9. Bölüm Fragmanı 1 Mart 2017 Çarşamba 2017 Özeti Pelinsu ortalığı karıştırır

Fox TV ekranlarının beğenilen dizilerinden No:309 9. Bölüm itibariyle 1 Mart günü izleyicilerine şaşırtıcı anlar sunarken şimdi 37. bölümü ile ekranlara geliyor. Pelinsu'dan herkesi şaşırtacak entrikalar.

0
PAYLAŞ

Yayınlanmaya başladığı günden bu yana büyük beğeni toplayan ve her bölümü ile kahkaha, ihtiras ve entrikanın daha da arttığı dizi No:309 son sürat devam ediyor. 1 Mart’ta yeni bölümü ile ekranlara gelecek olan dizinin 37. bölüm fragmanları ise yayınlandı.

Lale öğretmenliği kazanmıştır ve herkesin tereddütleri daha da artmıştır çünkü kimse Lale’nin öğretmenlik yapmasını istemez ve Onur bu durum karşısında tepkisini ortaya koyma kararı alır. Erol, Pelinsu’nun aklına uyarak entrikalar onunla beraber entrikalar yapmaya devam ederken ava giderken avlanırlar. Şimdi Lale, hayal ettiği meslek ve Onur arasında bir seçim yapacaktır.

8. Bölümden Kısa Özet;

36. bölümde yaşananlar ise şu şekilde oldu; Onur’un projesi artık resmen tanıtıma hazır seviyededir ve Lale, elinden geldiğince Onur’a destek olacaktır. Dadı arayan Onur ve Lale’ye karşı akıllarına entrika fikirleri gelen Erol ve Betül kolları sıvarlar. Pelinsu ise yeni entrikalar için en şık projelerini öne sürecektir.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here