Ana sayfa Dizi Haberleri No 309 36. Bölüm Fragmanı Lale Onur’u Affediyor

No 309 36. Bölüm Fragmanı Lale Onur’u Affediyor

Beğenilen dizi No 309 36. Bölüm Fragmanı izleyenlerini yeni bölümünde de ekranları başına kilitleyeceğini kanıtlamış oldu.

0
PAYLAŞ

FOX Tv ekranlarında yayın hayatına devam eden ve yayınlandığı ilk günden itibaren büyük beğeni ile izleniyor. Reyting rekorları kıran dizi  36. Bölüm Fragmanı yayınlandı ve anlaşıldı ki yeni bölümde de aşk ve ihtiras kaldığı yerden devam ediyor. Romantik komedi türünde olan dizinin yeni bölüm fragmanında affedilmek için çabalayan Onr sonunda çabalarının karşılığını alıyor. Başrollerini Furkan Palalı ve Demet Özdemir’in paylaştığı dizide yaşanacak olaylar herkesi şaşırtacak çünkü sözleşmenin kendisi için önemsiz olduğunu söyleyen Lale, Onur’u affedecek.

Pelinsu ve Betül’ü çıldırtan ve iptal olan planları olurken, Lale, sevgililer gününde Onur ile beraber çok güzel vakit geçirirler.

No 309 35. Bölümde Neler Oldu

Sevgililer gününü baz alan 35. bölümde Lale ve Onur bir kez daha yakınlaşıyorlar ve birlikte çok güzel vakit geçiriyorlar aynı anda Nergis ve Samet’te aralarındaki buzları eritince sıcacık bir bölüm ekranlara gelmişti.15 Şubat 2017 Çarşamba günü yayınlanan bölümde Lale ile Onur arasında meydana gelen sözleşme gerginliği sona ermişti. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here