Ana sayfa Tv Programları Nazmiye Çam Cinayeti Sonuçlandı mı? Dava Sonucu Ne oldu? İşte Cevap

Nazmiye Çam Cinayeti Sonuçlandı mı? Dava Sonucu Ne oldu? İşte Cevap

Yıllardır gündemde olan Nazmiye Çam Cinayeti sonuçlandı. Dava sonucunda tutuklanan isimler gündemde bomba etkisi yarattı!

0
PAYLAŞ

 Hafta içi her gün ATV ekranlarına gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert’in geçtiğimiz bölümünde, yıllardır Türkiye’nin gündeminde olan Nazmiye Çam Cinayeti ile ilgili gelişmeler izleyicide şok etkisi yarattı. 9 Mart 2009 yılında Trabzon Akçaabat’ta başına aldığı darbeler ile öldürülen Nazmiye Çam’ın failleri bulundu.

 Nazmiye Çam Cinayeti Sonuçlandı Mı?

 Yıllardır Türkiye’de gündem konusu olan Nazmiye Çam cinayetinin sır perdesi aralandı. Trabzon’da görülen davada şüpheli sanıklar değerlendirmeye alındığında ve yıllardır toplanan deliller birleştiridiğinde cinayetin failleri yakayı ele verdi. 28 Mart Salı günü görülen davada cinayet suçlamasıyla yargılanan sanıklar, hakimin kararına itiraz etseler de ceza almaktan kaçamadılar. 28 Mart Salı günü Trabzon’da gerçekleşen duruşma sonunda ise yıllardır belirsiz olan cinayetin akıbeti netlik kazanmış oldu.

 Dava Sonucu Ne Oldu?

 28 Mart Salı günü görülen davada, davanın hakimi ve mahkeme heyeti deliller sebebiyle Nazmiye Çam cinayeti faillerine gerekli cezai yaptırımı uyguladı. Nazmiye Çam Davası’nda, Nazmiye Çam’ın eşi Hasan Şükrü Çam ve kayınpederi Ali Yaşar Çam müebbet hapis cezası alırken, kayınbiraderi Ahmet Çam ise cinayete yardım ve yataklıktan 24 yıl hapis cezası aldı.

 

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here