Ana sayfa Dizi Haberleri Muhteşem Yüzyıl Kösem 13. Bölüm Fragmanı ve Özeti – 28...

Muhteşem Yüzyıl Kösem 13. Bölüm Fragmanı ve Özeti – 28 Şubat Salı Mühür Bulunuyor mu?

Muhteşem Yüzyıl Kösem 13. Bölüm seyirciyi ekrana kilitleyecek. 28 Şubat'ta Safiye Sultan ve Kösem'in bitmeyen savaşını, Fahriye'ye kurulan tuzağı bu bölümde izleyeceğiz.

0
PAYLAŞ

Muhteşem Yüzyıl Kösem 13. Bölüm, Kösem’in bebeğinin duyulması ve haremin karışmasıyla seyirciyi ekrana kitleyeceğe benziyor. Safiye sultan ve Kösem’in savaşı daha da şidddetleniyor.İntikam için Fahriye’ye tuzak kuran Kösem, Safiye’yi derinden yaralıyor. Sultan Ahmed döndüğünde olup bitenlerin hesabını soruyor. Derviş ve Handan birbirlerine karşı olan hislerini açıyorlar. Safiye, Fahriye’ye kurulan tuzaktan onu kurtaracak. Mühür bulunuyor. Perşembe günü ekrana gelecek olan dizide tüm merak edilen sorular cevap bulacak.

12. Bölümde neler olmuştu hatırlayalım

Muhteşem Yüzyıl Kösem 13. Bölüm yayınlanmadan önce Muhteşem Yüzyıl Kösem 12. Bölümde neler olmuştu hatırlayalım. Murad ve Kösem yangından dolayı oluşan hasarı onarmak için herkesi yardıma çağırır fakat ahali yangın konusunda Murad’ı suçlamaktadır. Kösem’in mühürü çalınmıştır ve Kösem Gülbahar’ın aldığını düşünür. Gülbahar kendini temize çıkarmak için bir plan yapar. Gevherhan, Atike’ye ihanet eder. Silahdar Mustafa, Gevherhan’a aşık olduğunu Sultan Murad’a söyler. Bunu Kösem Sultan da öğrenir ve kızlarıyla ilgili bir karar alır. Gülbahar ve Sinan Paşa birlik olup halkı kışkırtır. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here