Ana sayfa Dizi Haberleri Muhteşem İkili Final Mi Yapıyor?

Muhteşem İkili Final Mi Yapıyor?

Kanal D’de yayınlanan Muhteşem İkili dizisiyle ilgili bir haber geldi. Muhteşem İkili final mi yapıyor? Başrollerinde Kerem Bursin, Öykü Karayel gibi sevilen isimlerin yer almasına rağmen Muhteşem İkili dizisi final yapacak. Muhteşem İkili dizisinin beklenilen başarıyı yakalayamaması final yapmasının ana sebebi olarak gösteriliyor.

0
PAYLAŞ

Kerem Bursin, Özge Gürel, Öykü Karayel ve İbrahim Çelikkol’un başrollerini paylaştığı Muhteşem İkili dizisinden seyircileri üzen bir haber geldi.

Salı akşamlarında Kanal D ekranlarında yayınlanan Muhteşem İkili dizisi final yapacak. Dizi ilk yayınlandığı zamanlarda Perşembe akşamları ekranlara geliyordu. Düşük reytingler sebebiyle Muhteşem İkili dizisi de ekranlardan kalkacak. Çok fazla ilgi alamayan dizi hakkında bazı zamanlarda final yapacağına dair haberler çıkmıştı. Ancak oyuncular bu haberleri sürekli yalanlamıştı.

Yeni yıla girdiğimiz günlerde dizilere ara verilmesi bazı yapımların sonlanmasına sebep oldu. Muhteşem İkili dizisi yayınlandığı günleri değiştirmişti. Fakat bu değişiklikler bile arzu edilen başarıyı sağlayamadı. Reytinglerde kendisine son sıralarda yer bulan Muhteşem İkili dizisi 13. Bölümüyle final yapacak ve yayın hayatı sonlanacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here