Ana sayfa Tv Programları Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt Fox Tv ile Anlaştı Yeni Programları...

Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt Fox Tv ile Anlaştı Yeni Programları Ne Zaman Başlayacak?

Kanal D ile yollarını ayıran Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt yeni programları ile gündemde. İkilinin yeni programı hangi kanalda, ne zaman başlayacak?

0
PAYLAŞ

Kanal D ekranlarından aşina olduğumuz ve Renkli Sayfalar adlı magazin programının sunuculuğunu yapan ikili Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt yeni programları için kolları sıvadı. Kısa bir süre önce Kanal D ile yollarını ayıran ikili, yeni kanallarını Fox TV olarak belirlediler ve yeniden magazinin nabzını tutmaya devam edeceklerini de bugün sevenleri ile paylaştılar.

9 sene boyunca birlikte sunuculuğunu yaptıkları magazin programından ayrılma kararı alan sunucuların yerine Şule Zeybek ve Lerzan Mutlu getirilirken, Fox Tv ekranlarında başlayacakları yeni projenin ismi ve tarihi ise henüz netlik kazanmazken Mart ayının ilk haftalarında yayına gireceği tahmin ediliyor. Önümüzdeki günlerde kesinlik kazanacak olan proje için ikilinin sıkı takipçileri nefeslerini tutmuş durumdalar. 
 

Renkli Sayfalardan Neden Ayrıldılar?

Gülşen Yüksel Salt ve Müge Dağıstanlı ani bir kararla dokuz sene boyunca emek verdikleri programlarından ayrılmayı istediler. Sebebi ise kanalın programın reyting oranlarını düşük bulması nedeni ile magazin dışında da konulara değinmelerini istemeleri olarak açıklandı. Prensipleri gereği bu şartı kabul etmeyen güzel sunucular çareyi programdan ayrılma kararı vererek buldular.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here