Ana sayfa Tv Programları Müge Anlı Ömer Şeşen Öldürüldü mü? Nerede ?

Müge Anlı Ömer Şeşen Öldürüldü mü? Nerede ?

​25 Ocaktan bu yana kendisinden haber alınamayan Müge Anlı Ömer Şeşen hakkında hala haber alınamıyor.

0
PAYLAŞ

Tavas’ın Nikfer mahallesindeki evinden ayrıldıktan sonra kendisinden bir türlü haber alınamayan Müge Anlı Ömer Şeşen’i arama çalışmaları hala devam ediyor. Jandarma ve AKUT’unda katıldığı 150 kişilik arama çalışmalarından cevap alınamayan kayıp Ömer Şeşen’den yakınları ümidini kesmek üzere. 

75 yaşındaki Şeşen, evden çıktıktan sonra en son önünden geçtiği bir kahvehanenin kamerasına takılan kayıp kişinin en son görüntüsü de bu oldu. Jandarma ve AKUT’un bölgedeki tüm çalışmalarına rağmen kendisinden haber alınamayan akrabaları Müge Anlı’ya rağmen bu zamana kadar kendisinden haber alamayınca tüm umutlarını yitirmeye başladı. 

Arama çalışmaları Jandarma ve AKUT tarafından hala devam eden aramalar ile birlikte kayıp yakınları vatandaşlardan da yardım bekliyor. 

Müge Anlı Programı

Müge Anlı ATV ekranlarında hala devam eden programı ile kayıpları, cinayetleri bulmaya devam ederken yapılan programda rekora doğru gidiyor. 2000. bölümüne doğru devam eden programda Müge Anlı hala yayınlandığı saatlerde en çok izlenilen program olarak reytinglerin başında yer alıyor. 

Bir çok faili meçhul cinayeti çözen, kayıp vakaları ortaya çıkaran Müge Anlı, sosyal alanda da bir çok sorumluluk projesine imza atarak gönülleri fethetmeye devam ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here