Ana sayfa Tv Programları Müge Anlı Ferhan Güven kimdir, sevgilisi kim? Daha fazlasını öğrenin

Müge Anlı Ferhan Güven kimdir, sevgilisi kim? Daha fazlasını öğrenin

Atv ekranlarının ilgiyle izlenen programı Müge Anlı'da olaylar bitmek bilmiyor. Engelli çocuğunu bırakıp giden Ferhan Güven'e büyük tepkiler geldi.

0
PAYLAŞ

Engelli oğlunu terke edip başkasına giden Ferhan Güven Atv ekranlarında yayınlanan Müge Anlı programına çıktı. Uzun zaman sonra oğlunu görmek isteyen Ferhan Güven’e çok büyük tepkiler geldi. Engelli çocuğun babası Tuncay Ertürk, Ferhan’ın çocuklarına verilen bakım parasını alıp kaçtığını söyledi.

Haftaiçi her gün Atv ekranlarında yayınlanan Müge Amlı’da engelli çocuğunu bırakıp giden Ferhan canlı yayında konuştu. Paraları almadığını iddia eden Ferhan, çocuğunu görmek istedi. Bu isteğinin üzerine büyük tepki gören Ferhan’a Müge Anlı da sert çıkıştı. Kendisini zor sakinleştiren Müge Anlı şimdi parayı alıp almadığını araştırıyor. 

Ferhan kocasından şiddet gördüğünü söyledi ve sevgilisi Muhammet’e kaçtığı da ortaya çıktı. Hatta kına düzenleyen Ferhan henüz eski eşi Tuncay’dan boşanmadan yeni bir evliliğe doğru gidiyor. Canlı yayına katılan Ferhan Güven halkın tepkisini aldı. Sevgilisiyle nasıl tanıştığını açıklarken daha da büyük tepkiler alan Ferhan hakkında gelişmeler Müge Anlı programının yeni bölümlerinde ekranlara gelecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here