Ana sayfa Tv Programları Müge Anlı 25 Nisan 2017 Yeni Bölüm Fatma Demir’in Katili Kim Çıktı?...

Müge Anlı 25 Nisan 2017 Yeni Bölüm Fatma Demir’in Katili Kim Çıktı? İddialar Doğru Mu

25 Nisan Müge Anlı'da Fatma Demir'in katili ortaya çıktı iddiaları kesinlik kazanıyor. Bu kördüğümün artık çözülme vakti geldi. Fatma Demir cinayetinde tek sanık gelin Necla gibi duruyor.

0
PAYLAŞ

Atv ekranlarında hafta içi hergün yayınlanan program Müge Anlı ile Tatlı Sert Fatma Demir cinayetinin son vitajına girdi. tüm sanıkları ve yakın akrabalarını tek tek dinleyen Müge Anlı ve ekibi bu cinayette tek hedef olarak gelini Necla’yı gösteriyor. 

 Yılan hikayesine dönen ve bir an önce bu cinayeti aydınlatmak isteyen Müge Anlı Hidayet ve babasının en son yaptığı açıklamalar adeta bomba etkisi yarattı. Önce gelinleriyle kavga eden talihsiz kadın daha sonra ölü olarak bulunmuştu. Görgü tanıkları olarak da Hidayet ve babasının sözleri bu kördüğümü çözmek için çok önemliydi. Hidayet ve Necla’nın arasındaki sır herkesin kafasını karıştırıyor. 

Katil Kim?

 Herkes Necla’dan şüphelenirken, Hidayet Bey’in şöförü Şöhret Akyon çarpıcı açıklamalrda bulundu. Canlı yayında konuşan adam şüphelinin isnmini gizliden de olsa verdi. artık tüm oklar gelin Necla üzerinde toplanıyor. 25 Nisan Salı günü yine programda Necla korkulu ve anlamsız konuşmalarda bulundu. Fatma Demir cinayetinin çözülmesine ramark kaldı. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here