Ana sayfa Tv Programları Müge Anlı 21 Nisan Yayınında Fatma Demir’in Katili İçin İddialar Necla Diyor

Müge Anlı 21 Nisan Yayınında Fatma Demir’in Katili İçin İddialar Necla Diyor

21 Nisan Cuma günü yayınında Fatma Demir'in katilini arıyor. Fatma demir'in dosyasını açan ve sonuçlandırmadan kapatmayı düşünmeyen Müge Anlı, gelin Necla'nın söyledikleri ile bir yol çizmeye çalışıyor.

0
PAYLAŞ

Atv ekranlarında hafta içi hergün yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert son günlerde yaşlı kadın Fatma Demir cinayetini aydınlatmaya çalışıyor. 21 Nisan Cuma günü yayınlanan bölümüyle  Fatma Demir’in ölümü ile ilgili tüm gelişmeleri ve iddiaları masaya yatırıyor. Tüm çocukları ve tüm hedeflerin ucunda olan gelin Necla, stüdyoda cinayeti aydınlatmaya çalışıyor. 

Fatma Demir Cinayetinde Hedef Gelinler

 Bir görgü tanığı olayın olduğu gün sabah saatlerinde Hidayet ve babasını motorla giderken gördüğünü söylemesi üzeine yine tüm oklar gelinlere çevrildi. Müge Anlı sağlam ve emin adımlarla bu cinayeti çözeceğini belirtti. 

 Fatma demir’in ölmeden önce gelinelri ile kavga etmesi, onlara pek uygun davranışlarda bulunmaması özellikle Necla isimli gelinin, yaşlı kadını nefret duygusu içinde öldürülebileceği ihtimalleri gün geçtikçe artıyor. Ancak Necla her fırsatta katilin kendisi olmadığını söylüyor. Gelen bulgular Necla’yı gösterirken, onun itiraz etmesi ise kafaları karıştırıyor. 

 Henüz net olarak katilin kimliği ortaya çıkmasa da ilerleyen günlerde bu dosya katilin kimliği belli olunca kapatılacak. Bu konuda kesin kararlı olduğunu söyleyen Müge Anlı, yine Türkiye’nin en çok konuşulan sunucusu oldu. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here