Ana sayfa Tv Programları Müge Anlı 12 Yaşındaki Bilal Aktekin Su Kuyusunda Bulundu – 24 Şubat

Müge Anlı 12 Yaşındaki Bilal Aktekin Su Kuyusunda Bulundu – 24 Şubat

Müge Anlı 24 Şubat yayınında kaybolan ve uzun süredir aranan Bilal Aktekin’in acı haberini paylaştı. Anlı, Fatma Nine'nin bekçilik yaptığı cami imamı ve cemaatine kızgın…

0
PAYLAŞ

24 Şubat’taki Müge Anlı programında üzüntülü anlar yaşandı. Hafta içi her sabah ATV de yayınlanan Müge Anlı, kaybolan ve aranan Bilal Aktekin’in acı haberini paylaştı. Bilal Aktekin’in malesef su kuyusunda ölü olarak bulunduğu haberi geldi. Müge Anlı’nın programında Bilal Aktekin’in dayısı o sırada canlı yayında bağlantıdaydı ve çocuğun da dayısı aldığı canlı bağlantıda üzüntülü haberi aldı, yeğeninin öldüğünü duyan dayı telefonda adete yıkıldı.

Manisa’da yaşanan ve hayretle karşılanan Fatma Nine olayında ise Müge Anlı hem cami imamına, hemde cemaate olan kızgınlığını dile getirdi. Ödeyemediği borcu yüzünden 82 yaşındaki Fatma Nine camiye bekçilik yapması ve her gün imam tarafından imzası alınarak  bunu kanıtlaması gibi bir cezaya çarptırılmıştı. Müge Anlı ile konuşan Fatma nine ise borcunu ödeyen kaymakama teşekkür etti. Fatma nine kendisine yardım etmek isteyenlerin taleplerini ise çevirdi ve hayatından memnun olduğunu programa bağlandığında söyledi.

Yine canlı yayına bağlanan Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ ise, Fatma nine ile vali ve sayın kaymakamımız  ilgileniyor dedi, Fatma ninenin hayat şartlarını düzeltecekleri sözünü verdi. 

 Talihsiz çocuğun o kuyuda ne işi vardı? Muhtar: Çocuk orada kuyu olduğunu bilmediği için boruların üzerinden giderken ayağı kaymış düşmüş kuyuya diyerek küçük Bilal’in bir kaza sonucu hayatını kaybettiğini söyledi. 

 Müge Anlı” Kuyu gibi değil o zaman,Derin bir çukurdan bahsediliyor gibi. Başımız sağ olsun. Çok üzüldüm diyerek sözlerine ekledi. 

Bilal Aktekin Kimdi

Geçtiğimiz günlerde Mardin Midyat ilçesinden kaybolan 12 yaşındaki  Bilal Aktekin’in cenazesine bugün ulaşılması ailesini adeta yıktı. Çocuklarının böyle bir durumla karşılaşmasını  büyük bir şaşkınlıkla izleyen ailesi bu olayın sonuna kadar gideceklerini belirttiler. Umarız böyle bir durumla kimse bir daha karşılaşmaz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here