Ana sayfa Tv Programları Müge Anlı 12 Yaşında Bilal Aktekin Nerede? Kaçırıldı mı? Gelişmeler

Müge Anlı 12 Yaşında Bilal Aktekin Nerede? Kaçırıldı mı? Gelişmeler

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı tatlı Sert programından bir kayıp haberi daha geldi. Müge Anlı Bilal Aktekin hakkındaki gelişmeler...

0
PAYLAŞ

12 yaşındaki Bilal Aytekin’in kaybolması ile Müge anlı harekete geçti. Müge Anlı Bilal Aytekin konusunda gerekli hazırlıkları yaptı. Müge Anlı tatlı sert programında bu hafta kaybolan minik çocuğun akıbeti hakkında Müge Anlı gerekli yerlerle irtibata geçti. 

Bilal Aktekin’e Ne oldu? Nasıl Kayboldu?

Mardin Midyat ilçesinden 20 Şubat 2017 tarihinde kaybolan Bilal even okula diye çıktı. Okula giden Bilal daha sonra arkadaşları ile okuldan kaçar. İddialara göre Bilal arkadaşları eve gider. Ancak Bilal onlarla eve gitmek istemez.  Bilal en son züccaciye arabaısnın yanında görüldü. Ayrıca bu arabayı Bilal’in babası da gördüğünü iddia etti.  Bilal’in babası gördğü aracının plakasının 46 plaka olduğunu söyledi. 

 Bilal’in aklı başında bir çocuk olduğu küçük bir ilçe olduğu için evini kaybetmesinin mümkün olmadığı iddia ediliyor. Bu nedenle Bilal’in kaçırıldığı şüphesi netlik kazanmaya başladı. 12 yaşındaki Bilal Kimler tarafından kaçırıldığı ailesi tarafından çok merak ediliyor.  Müge Anlı Tatlı Set programında umarız güzel gelişmeler olur ve ailesi rahat bir nefes alır. 
 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here