Ana sayfa Tv Programları Müge Anlı 12 Gündür Kayıp Olan Yusuf Bulundu Mu ?

Müge Anlı 12 Gündür Kayıp Olan Yusuf Bulundu Mu ?

12 gündür kayıp olan Yusuf Acar'ı Müge Anlı buldu. Kaldığı yurttan kaçan Yusuf şiddet gördüğünü ve geri dönmek istemediğini söyledi.

0
PAYLAŞ

12 gündür kayıp olan oğlu Yusuf’u arayan acılı baba Bekir Acar ‘a iyi haber bu gün Müge Anlıdan geldi. 30 Mart 2017 tarihinde Müge Anlı İzmir’de kaybolan 12 yaşındaki küçük Yusuf’u buldu.

YURTTA ŞİDDET

Canlı yayına bağlanan Yusuf  kaldığı yurtta şiddet gördüğünü artık dayanamadığını okula gitmek istemediğini söyledi. Babasının yanında kalmak istediğini söyleyen Yusuf okula küçüklüğümden beri gitmek istemiyorum babam zorla gönderiyor dedi..

MÜGE ANLI’DAN YARDIM ELİ

12 gün boyunca parkları mesken tutan Yusuf sokaklarda yaşadığını söyledi. Yurtta yatıım ,parkta yattım,sokakta yattım biraz üşüdüm ama yattım dedi.Yusufun babası Bekir bey  ise çocuğunun okumasını istediğini hayatını kazanmasını istediğini topluma kazandırmak istediğini ve bunun için uğraştığını söyledi .

Müge Anlı ise bu duruma el attı. Yusuf’un okula gitmek istememesinin sebeplerini araştıracağını söyleyen Müge Anlı bu durumu çözeceğini ve Yusuf’u topluma kazandıracağını söyledi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here