Ana sayfa Oyuncular Lise Devriyesi’nin yeni oyuncusu Eren Can Vurucu kimdir?

Lise Devriyesi’nin yeni oyuncusu Eren Can Vurucu kimdir?

Sezonun yeni yapımlarından Lise Devriyesi, kadrosuna yeni oyuncusu Eren Can Vurucu'yu da ekleyerek, yeni bölümü ile 9 Haziran Pazar günü izleyicisi ile buluşacak.

0
PAYLAŞ

Sezon başından bu yana yeni yapımların yayın hayatına başladığı TRT ekranlarının çiçeği bununda dizisi Lise Devriyesi, Pazar akşamları saat 20:00’de izleyicisi ile buluşuyor. 9 Nisan Pazar günü 3. bölümü ile ekranlara gelecek dizi, yeni bölümünde kadrosuna Eren Can Vurucu’yu da katarak seyircisini ekran başına toplayacak. Başarılı oyuncu kadrosu ile dikkat çeken yapımın konusu ise bir grup lise öğrencisi ve onlarla yolları kesişen polislerin mücadelesini konu alıyor.

Eren Can Vurucu Kimdir?

Renkli karakterleri ile dikkat çeken yapım Lise Devriyesi, komedi ve yaşam mücadelesini harmanlayarak seyirciye sunuyor. Yeni soluklu dizinin, yeni üyesi Eren Can Vurucu ise yayınlanan yeni bölüm fragmanının ardından, seyirci tarafından oldukça dikkat çekti.

2007 Yılında Başkent Üniversitesi Oyunculuk bölümü mezunu olan Eren Can Vurucu, 2007 yılından bu yana sinema ve dizi sektöründe birçok başarılı projeye imza atmıştır. 1988 yılında Ankara’da dünyaya gelen başarılı oyuncu, bu sezon ise Lise Devriyesi ile adından bir süre daha bahsettireceğe benziyor.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here