Ana sayfa Dizi Haberleri Lise Devriyesi Hangi Kanalda Yayınlanacak? Ne zaman?

Lise Devriyesi Hangi Kanalda Yayınlanacak? Ne zaman?

Bir süre önce duyurulan Lise Devriyesi dizi projesi daha tanıtılmadan büyük ilgi topladı. Manşetlerde yer almayı başaran dizinin hangi kanalda, ne zaman gösterilmeye başlanacağı ise netlik kazandı.

0
PAYLAŞ

İsminden de anlaşılacağı üzere gençlik dizisi konsepti ile ekranlara merhaba diyecek olan Lise Devriyesi adlı dizinin senaryosu rol sahiplerine dağıtılmış ve projeye yönelik çalışmalara başlanmıştı. Oyuncuların sosyal medya hesaplarına belirden dizi senaryo metninin kapağının ardından dizinin hangi kanalda yayınlanacağı merak konusu olmuştu.

Beklenen dizi Trt 1 ekranlarında yayınlanacak. Diziye ev sahipliği yapacak olan Trt 1’in diziyi yaz sezonunda ekranlara getireceği de duyuruldu. Yaz sezonu ile birlikte başlayacak olan dizi eğer beğeni toplamayı başarırsa sezon içinde de devam edebilecek.

Lise Devriyesi Konusu;

Dizinin totalde konusu ile ilgili olarak bir açıklama henüz kanaldan veya oyunculardan gelmedi ancak dizinin Gençlik teması içerdiği ve bir lise öğrencisi grubunun hayatını ele aldığı biliniyor. Bunun yanı sıra izleyicilerini etkileyeceği bir aşk hikayeside diziye entegre olarak ekranlarda yerini alacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here