Ana sayfa Oyuncular Lise Devriyesi Dizisi Oyuncuları Hangi Ünlü Kimi Canlandırıyor Oyuncuları Kimler Tanıtım Fragmanı

Lise Devriyesi Dizisi Oyuncuları Hangi Ünlü Kimi Canlandırıyor Oyuncuları Kimler Tanıtım Fragmanı

Gençleri yaz boyunca TRT 1 ekranlarına kilitleyecek olan Lise Devriyesi Dizisi nin kadrosunda hangi ünlü oyuncuların yer aldığı merak konusu.

0
PAYLAŞ

Gençlik dizisi olarak ekranlara gelecek olan Lise Devriyesi Dizisi tanıtım fragmanı yayınlandığında konusunun  Hayat Bilgisi dizisine çok benzemesi nedenile dikkat çekmişti. Lisedeki öğrencilerin hayatlarını anlatacak olan dizide yine sevilen bir öğretmen ve çıkarcı bir müdür olacak. Dizi yaz aylarında TR1 ekranlarında izleyicileriyle buluşacak

Lise Devriyesi dizisinin bilenen oyuncu kadrosu şu şekilde:

Yusuf Gökhan Atalay,
Ünlü oyuncu, 1 Ocak 1974 tarihinde Ankarada doğdu. Konya Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda eğitim aldıktan sonra Emret Komutanım, Yaralı Yürek, Geniş Aile gibi dizilerde isim yapan oyuncu ardından Lale Devri ile oyunculuk merdivenlerini bir bir tırmandı.Son projesinde ise sevilen dizi Diriliş Ertuğrul ‘un oyuncu kadrosunda yerini almıştı.

Asena Tuğal,
 1 Ocak 1984 yılında İstanbul’da doğdu. Boğaziçi Üniversitesinden mezun olan oyuncumuz. 2009 yılında Ömre Bedel isimli dizi ile oyunculuğa ilk adımını attı hemen ardından rol aldığı Akasya Durağı dizisi ile ekranlarda tanındı. Daha sonra ise Öğretmen Kemal, Aldırma Gönül, Tozlu Yollar, Filinta ve son olarak Kertenkele kadrosunda yer aldı.

Ege Şaşmaz,
 25 Kasım 1993 yılında Manisa’da doğmuştur. Manisa Belediyesi Konservatuarı sınavlarını kazanmış olmasına rağmen yarıda bırakmıştır. İzmir ve İstanbul’da oyunculuk dersleri alarak oyuncu olmaya karar vermiştir.Güneşi Beklerken dizisi sayesinde kariyerine başlangıç yapan oyuncu ardından sırası ile Günebakan, Serçe Sarayı ve Aşk Yalanı Sever gibi yapımların kadrosunda yer almıştır.

Ozan Dolunay ,
 17 Ocak 1991 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Koç Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde eğitimini almıştır. Ancak profesyonel oyunculuk yapmaktadır. Henüz kariyerinin başında olan genç oyuncu son rol aldığı Yüksek Sosyete dizisi ile ekranlarda tanındı. Daha önce ise Oyunbozan ve Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde yer aldı.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here